Skip to content

Jak zorganizować transport ciała krok po kroku. Ważne informacje

Nasza firma, już od wielu lat, specjalizuje się w transporcie ciała z zagranicy. Dysponujemy nie tylko obszerną wiedza, w tej dziedzinie, ale również posiadamy specjalnie przystosowane do tego celu samochody, które mogą wyruszyć w każde miejsce. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza, oraz solidność sprawiła, że wiele osób zaufało nam, pozwalając nam, złagodzić ich stres i cierpnie, wynikające ze śmierci bliskiej osoby.

Niezbędne do transportu dokumenty, które należy skompletować przed wyjazdem.

Podczas transportu ciała z zagranicy, istotne jest, skompletowanie niezbędnych dokumentów. Transport zwłok z zagranicy, możliwy jest po otrzymaniu aktu zgonu, karty zgonu, zaświadczenia, o wydaniu ciała lub kremacji. Dokumenty te, może dostarczyć rodzina, lub skorzystać z usługi naszej firmy, która zajmie się tym w Państwa imieniu. To dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz znajomości języków obcych, możliwe jest, zorganizowanie transportu w szybki czasie. Jeśli chcecie Państwo na własną rękę, załatwić niezbędne dokumenty, prosimy o zwrócenie się do konsula , ambasady oraz urzędu stanu cywilnego, który pokieruje Państwa, jak wejść w posiadanie niezbędnych dokumentów.

Środek transportu. W jaki sposób, odbywa się transport zwłok z zagranicy?

Wiele osób zastanawia się się, jak odbywa się transport ciała, szczątek lub prochów, oraz ile trwa cała procedura. Nasza firma, oferuje Państwu transport trzema środkami- drogą lądową, powietrzną oraz morską. Tak ogromna możliwość sprawia, że jesteśmy wstanie odebrać ciało lub prochy Państwa bliskich, z każdego miejsca na ziemi. W zależności od środka transportu, odległości oraz okresu, w jakim ma odbyć się transport, czas procedury znacząco się różni. Wpływ, ma również okres świąteczny, czy warunki atmosferyczne.

Opłata za sprowadzenie ciała do kraju.

Sprowadzenie ciała do Polski, jest bardzo kosztowną procedurą. Prócz opłat, wynikających z wydania, lub przetłumaczenia dokumentów, należy doliczyć kwote transportu ciała, oraz pochówku. Nasza firma, ściśle współpracuje z wieloma firmami pogrzebowymi, by ułatwić Państwu organizację ceremonii. Zajmujemy się nie tylko odebraniem, oraz transportem ciała, ale również jego przygotowaniem. Cena, za świadczone przez nas usługi, różni się w zależności od miejsca, w którym znajduje się ciało. Średni koszt usługi, to jednak 10000 zł, bez uwzględnienia ceny pochówku, w wybranej firmie pogrzebowej.

Transport ciała oraz prochów, odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanych karawanów. W przypadku zwłok, są one wyposażone w metalowe elementy, zaś podczas transportu prochów, wymagane jest, posiadanie metalowej urny. Transport odbywa się bezpiecznie, z poszanowaniem zmarłej osoby. Osoby, które przewożą ciało, posiadają wszelakie pozwolenia i dokumenty, dzięki którym, mogą odebrać i przewieźć ciało. Znajomość języka obcego, obcych krajów i środków transportu sprawia, żę oferowane przez nas usługi, są na wysokim poziomie, dlatego by poczuć się bezpiecznie, zachęcamy do tego rozwiązania.