Skip to content

Małe i duże opakowania prezentowe i nie tylko, które maja wiele zastosowań, a kosztują tak niewiele

  • Różne

Ozdobne opakowania, w tym woreczki bawełniane, przeznaczone przede wszystkim do niedużych prezentów, z roku na rok, cieszą się dużym zainteresowaniem. Zwłaszcza te które można wiele razy użyć, chętnie są wybierane, zarówno przez osoby prywatne jak i firmy,które szukają doskonałej alternatywy dla zwykłych, mało gustownych, papierowych opakowań. Duże zainteresowanie sprawiło, że małe, jak i duże opakowania, produkowane są z wielu różnych materiałów. Wśród nich, znajdują się woreczki z lnu, organzy, woalu, weluru oraz bawełniane woreczki.

Duży wybór, niska cena

Woreczki z bawełny, produkowane są w wile rozmiarach. Doskonale nadają się do drobnych upominków, jak i do przechowywania żywności, na przykład owoców i warzyw, ale i pieczywa. Woreczki te, dostępne są małe i duże, ale i kolorowe, gładkie i te, które pokryte są niemal w całości dekoracyjnym wzorem,na przykład kwiatowym. Nie są drogie, a powszechnie dostępny produkt sprawia, że coraz więcej osób, decyduje się na ich zakup. Średnia cena małego woreczka bawełnianego, to koszt około 2zł, zaś dużego to około 4 zł. Woreczki można kupić w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, gdzie zakup się opłaca nieco bardziej. Konkurencyjne ceny, umożliwiają zaoszczędzenie wielu pieniędzy, jeśli zdecydujemy się na zakup dużej ilość produktu.

Bawełniane woreczki jako idealna forma reklamy

Każde woreczki, również te, uszyte z bawełny, można wykonać w wielu rozmiarach, kolorach, ale i z różnym motywem. Ogromną zaletą tej formy reklamy, jest możliwość umieszczenia na woreczku dowolnego napisu oraz wzoru, w tym logo firmy. W ten prosty sposób, uzyskamy oryginalną formę reklamy, w dodatku nie drogą. Woreczki, są wytrzymałe, solidne, i można je prać w pralce. Wykonane z nieprzezroczystego materiału, umożliwiają przechowywanie dowolnej zawartości, w komfortowy sposób, co jest jedną z największych zalet tego rodzaju opakowań.

Co można przechowywać w woreczka uszytych z bawełny?

Woreczki są wytrzymałe, na ich zakończeniu, znajduje się sznurek, który chroni zawartość przed uszkodzeniem i zagubieniem. Mniejsze woreczki, doskonale sprawdzą się na drobne upominki, oraz do przechowywania biżuterii i zegarków. Większe woreczki, sprawdzą się na zakupach i w kuchni, jak doskonały worek na warzywa czy owoce. Równie popularne, jest przechowywanie książek i innych prezentów, w tego typu torbach, zwłaszcza tych, od firm. To świetna reklama, niedroga, a zarazem bardzo skuteczna, co sprawia, że tak wiele osób, skorzystało już z tego rozwiązania.