Obdarowywanie się prezentami jest momentem emocjonującym w życiu każdego solenizanta i jubilata – któż nie przepada za szelestem rozrywanego papieru pokrywającego kartony z prezentami? Owszem, euforia, jaka wydziela się podczas sprawdzania prezentów jest równoznaczna niekiedy z wygraną główną na loterii. Z punktu widzenia osoby dostającej prezent jest to bardzo przyjemna perspektywa. Jeśli zaś chodzi o darczyńcę… Tutaj zaczynają się schody w postaci nieustającej chęci zaskoczenia osoby, jaką mamy zamiar obdarować.

Trzeba przyznać, że jest to czynność bardzo trudna – trafić w gusta osoby obdarowywanej. Nie należy jednak spalać się na starcie i dać szansę prezentom spersonalizowanym. W tym celu wywiad śledczy należy rozpocząć na długi czas przed zaplanowaną uroczystością. Im więcej czasu, tym więcej detali z życia naszego świętującego można poznać i tym samym wkupić się w jego łaski. Czy wybór odpowiedniego prezentu jest trudnym zadaniem? O tym przekonamy się poniżej.

Prezent szyty na miarę – czy da się uszyć unikat, który jednocześnie zaskoczy solenizanta?

Jak w tytule – prezent uszyty na miarę – oczywiście nie chodzi tutaj o wykorzystanie igły i nici do stworzenia czegoś niepowtarzalnego. Wystarczą dobre chęci osoby obdarowywanej i przepis na sukces gotowy. Prawda, że niewiele potrzeba do szczęścia drugiej osoby? Sukcesem naszym będzie zadowolenie kreujące się w oku drugiej osoby podczas odpakowywania prezentu.

Ten moment, gdy zostanie oderwana przepiękna kokarda zdobiąca prezent i nasz solenizant jest bliski zobaczenia tego, co znajduje się w środku jest bardzo stresującym momentem. W głowie kłębiące się pytania: „czy się spodoba, czy będzie zadowolony, czy to będzie trafiony i przydatny prezent”… Prawda, że nie jest to komfortowe uczucie? Jest jeden sposób, który sprawi, że te uczucie już nigdy nie będzie towarzyszyło nikomu – a odpowiedzią są personalizowane słodkości.

Zapisane Twoim imieniem – słodycze stworzone tylko dla tej jedynej i wyjątkowej osoby…

Cukier i cukropochodne produkty z założenia wywołują na większości twarzy uśmiech – to zdecydowani liderzy w tworzeniu hormonu szczęścia w naszej krwi. Dlaczego by nie wykorzystać tego przy tworzeniu prezentów dla naszych najbliższych? Krówki personalizowane to nie tylko słodycz zamknięta w pergaminie, ale również etykieta, która może być dobrym wspomnieniem na długie lata. Jeśli nie masz pomysłu na prezent – to będzie strzał w dziesiątkę.
Dobór odpowiedniej etykiety zależy od kreatywności osoby, która pragnie zrobić prezent – a ta, jak wiadomo jest nieograniczona. Dostępne są przeróżne obrazki, które pięknie wyglądają, ale również bardzo popularne są sentencje, które są motywujące lub pocieszające. Zdecydowanie to dobry pomysł dla wszystkich łasuchów, ale i osób, dla których słodycze są odskocznią od problemów dnia codziennego. Słodycze są zamknięte w przepięknym opakowaniu, które może jeszcze posłużyć do innych, wyższych celów.

Pomysł na prezent czai się wszędzie – endorfin zamkniętych w słodkim cuksie starczy dla każdego!

Możesz również cieszyć się: